STRUŚ EGO Przedszkole Artystyczno - Językowe

Strona główna

Uważamy, że każde dziecko jest wyjątkowe i staramy się pomóc odkryć jego talenty i pasje. Robimy to w ramach prowadzonych zajęć, w naturalnym dla dzieci środowisku. Korzystamy z doświadczeń Fundacji Kultura i Nauka, która prowadzi placówki oświatowe od 1990 roku - jesteśmy związani z obszarem Warszawa - Wesoła - Wawer - Marysin Wawerski, ale dzieci przyjeżdżają do nas z całej Warszawy. Nasi absolwenci mogą kontynuować naukę w szkole podstawowej i muzycznej oraz liceum ogólnokształcącym.

Przyjmujemy dzieci od pierwszego roku życia w oddziale żłobkowym, przedszkolaki, prowadzimy również zerówkę (roczne przygotowanie przedszkolne).

Zapraszamy do odwiedzenia nas - przedszkole sąsiaduje z parkiem leśnym, ma duży ogród z sadzawką, w której mieszka żółw Janek i złote rybki, dzieci opiekują się zielnikiem, zadaszony taras pozwala na zabawę nawet w czasie deszczu, a dwa wysypane piaskiem rzecznym place zabaw z hamakami i dodatkowymi atrakcjami powodują, że dzieci lubią bawić się na świeżym powietrzu.

Realizujemy autorskie programy dydaktyczne dla wszystkich grup wiekowych: rytmiczno - muzyczne, wokalne, perkusyjne, plastyczno-ceramiczne i językowe

  • Nauka dwóch języków obcych: angielskiego i hiszpańskiego

  • Maksimum zajęć na świeżym powietrzu - we własnym ogrodzie z placem zabaw lub parku leśnym ze ścieżką zdrowia

  • Kameralne grupy, duże sale, osobne pracownie do zajęć artystycznych - sala perkusyjna i warsztat plastyczno-ceramiczny

  • Opieka specjalistów – współpraca z neurologopedą, psychologiem, metodykiem i fizjoterapeutą

  • Bogata oferta żywieniowa – możliwość wyboru diet: wetariańska, bezglutenowa/bezmleczna, mięsna, mieszana

Aktualności